Добавлено:
0

Трапляються в житті ситуації, коли терміново необхідна ясність думок і бадьорість. Найефективнішою штучної підтримкою визнаний енергетик - кава з колою. Такий напій задіє приховані резерви вашого організму, як фізичні, так і інтелектуальні.

Спробуємо змішати каву і кока колу

Перш ніж приготувати енергетик, давайте розберемося, що буде, якщо змішати каву з колою, який ефект забезпечить напій.

 1. Підвищується активність.
 2. Довгий час зберігається працездатність - досить випити чашку напою, що бадьорить ввечері і його дія буде відчуватися на наступний ранок.
Примітка: в більшій мірі енергетик поширений серед студентів, які люблять випити його напередодні серйозного іспиту або перед святом.

Як діє

Енергетичний ефект забезпечує вуглекислота, яка присутня в кока колі. Потрапляючи в організм, вона діє як подразник на кровоносні судини, розширюючи їх. В результаті кофеїн безперешкодно потрапляє в кров. Так як для підвищення його концентрації потрібно зовсім небагато часу, організм сприймає таку реакцію, як отруєння. В результаті:

 • підвищується рівень адреналіну;
 • частішає серцебиття;
 • спостерігається незначний сечогінний ефект;
 • організм постарається природним шляхом вивести токсини.

Що необхідно знати перед вживанням

Енергетик має ряд протипоказань, їх слід врахувати, перш ніж готувати напій.

 • Серцево-судинні патології.
 • Захворювання нирок.
 • Вагітність і годування груддю.
Примітка: категорично заборонено вживати більше однієї склянки напою в два тижні. Такий енергетик є екстремальним рішенням в найскладніших ситуаціях. Недотримання рекомендацій спричинить за собою серйозні негативні наслідки для всього організму.

Популярні рецепти

Кожен рецепт смачний, простий в приготуванні і не вимагає спеціальних компонентів і навичок.

З натуральними кавовими зернами

Якщо Ви є шанувальником насиченого аромату і смаку кавових зерен, хочете отримати максимальний ефект, енергетик - кращий вибір. Для його приготування потрібно більше часу, але результат виправдає очікування.

Спочатку потрібно зварити свіжомелені зерна і злегка остудити, в цей час покласти в чашку кубики льоду, налити зварений напій і за смаком додати вершки.

Насиченість композиції «кава кола» і тривалість дії енергетика залежать від міцності кави, пропорції головних інгредієнтів визначаються за індивідуальним смаком.

З розчинною кавою

У цьому випадку не буде потрібно заварювати кавові зерна, саме тому весь процес приготування займе менше часу. Досить залити необхідну кількість кавового порошку окропом, за смаком додати кока колу, вершки і кубики льоду.

Ефект від приготованого напою не менше, ніж при використанні натуральних кавових зерен, але саме зерна відрізняються більшою натуральністю.

Рецепт з алкоголем

Кава з колою і алкоголем - досить популярний тандем. Як алкогольного напою використовується, як правило, коньяк. Алгоритм приготування наступний:

 1. за смаком змішуються кола і коньяк;
 2. додається кавовий порошок.

Кількість інгредієнтів визначається особистими смаковими уподобаннями. Якщо ви готуєте такий напій вперше, використовуйте лише третина чайної ложки розчинної кави на склянку енергетичної суміші. Пам'ятайте, що сила енергетика настільки висока, що легко збиває з ніг.

Ще раз про запобіжні заходи

Завжди пам'ятайте про те, що буде в разі недотримання рекомендацій і елементарної обережності. Організм реагує на енергетичний коктейль, як на отруту з відповідними наслідками і відчуттями. Саме тому вживати коктейль потрібно у виняткових випадках, а при захворюваннях нирок, серця, під час вагітності та лактації його слід виключити з раціону.