Добавлено:
0

Відомо, що зелений чай визнаний одним з найбільш корисних продуктів для організму людини. У ньому зберігається багато вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, завдяки мінімальній обробці чайного листя.

 

Корисні властивості зеленого чаю


Зелений чай зміцнює імунітет, нормалізує роботу нервової системи, допомагає при стресах і депресії, покращує роботу серця, надає еластичність і пружність стінок судин, покращує сон, сприяє зниженню маси тіла.


Регулярне вживання зеленого чаю - профілактика ракових захворювань, оскільки зелений чай очищає кров і зміцнює імунітет.

Завдяки властивостям зеленого чаю зміцнювати нервову систему, його вважають хорошим антидепресантом. Він допоможе зняти нервову напругу, підбадьорить, додасть сил і допоможе сконцентруватися. Тому зелений чай в першу чергу корисний людям, чия робота пов'язана з нервовою перевантаженням. Він допоможе виробити стійкість організму до стресів і позбавить від депресій.

 

Шкідливі властивості зеленого чаю


Як описувалося раніше, зелений чай має цілу низку корисних властивостей. А чи всім корисний зелений чай або ж він може бути шкідливий?

До складу зеленого чаю входить кофеїн і досить у великій кількості. Якщо випивати пару чашок в день, він принесе вам тільки користь. Але не слід зловживати зеленим чаєм людям, які страждають від гіпертонії, вагітним і годуючим мамам. Діткам до 12 років бажано заварювати неміцний зелений чай.