Добавлено:
0

Існує дві різні думки на рахунок вживання зеленого чаю з молоком. Перше говорить про те, що зелений чай, заварений з молоком корисний, а друге абсолютно протилежно, що він шкідливий. Давайте розберемося, в чому користь, а в чому шкода зеленого чаю з молоком.

 

Корисні властивості зеленого чаю з молоком:

· Зелений чай з молоком вважається низькокалорійним напоєм, завдяки чому не шкодить фігурі і може використовуватися при дієті

· Бадьорить, як будь-який зелений чай

· Існує думка, що завдяки зеленому чаю краще засвоюються корисні речовини, що містяться в молоці

· Молоко знижує дію кофеїну на організм

· Такий чай корисний для зубів

· Він також прискорює метаболізм

· Чи корисний при застуді, тому що полегшує кашель і зменшує біль в горлі.


Шкода зеленого чаю з молоком

Існує думка, що зелений чай в поєднанні з молоком нейтралізують корисні властивості один одного, а також спотворюється смак обох напоїв, в чому і полягає основна шкода такого чаю.

 

У багатьох країнах прийнято пити чай з молоком, це дуже популярний і поширений напій. Зокрема він має популярність в Тибеті, там його п'ють уже протягом тисяч років.

У кожної людини свій смак і свою думку щодо того, який чай пити і що в нього додавати. Якщо Вам подобається смак зеленого чаю з молоком, ви отримуєте від нього задоволення і при цьому добре себе почуваєте, насолоджуйтеся цим напоєм і будьте здорові.


Рецепти зеленого чаю з молоком

Існують різні способи приготування зеленого чай з молоком. Найпростіший полягає в тому, що в приготовлений зелений чай додають тепле молоко, найчастіше в пропорції один до одного. Також часто зелений чай заварюють безпосередньо на молоці. Для цього беруть один літр молока, нагрітого до температури приблизно 80 градусів, і засипають в нього дві чайні ложки заварки чаю. Заварюють протягом 30 хвилин.