Добавлено:
2

Білий чай проходить найменший процес окислення 5-7% і є одним з найдорожчих сортів чаю. Для виготовлення білого чаю збирають тільки молоді бруньки, вкриті білим ворсом, від цього і походить назва «білий».

Оскільки для виробництва білого чаю використовуються тільки молоді бруньки і верхні листки чайного куща, і цей чай проходить мінімум обробки, в ньому зберігається найбільша кількість корисних речовин. Білий чай багатий мінеральними речовинами, ефірними маслами, кофеїном. Важливо відзначити, що кофеїн, який міститься в чаї, набагато корисніше, ніж кофеїн, який міститься в каві.

Білий чай має властивості очищати організм, покращує настрій і підвищує імунітет. Завдяки ефірним оліям, що містяться в білому ворсі, білий чай дуже добре втамовує спрагу і освіжає в спеку.

Всі корисні властивості білого чаю не перелічити. Він є, як імуностимулюючий засобом, так антидепресантом, заспокоює, усуває дратівливість, розслабляє, позбавляє від втоми.

Білий чай має протизапальні та антибактеріальні властивості, є природним антиоксидантом.

Ще в Давньому Китаї було відомо, що білий чай допомагає при застуді і є профілактичним засобом при цьому захворюванні.

Завдяки фахівцям з Німеччини, стало відомо, що білий чай корисний при зайвій вазі , він ефективно спалює зайві жирові відкладення і перешкоджає їх появі знову. Тому, якщо Ви бажаєте схуднути, добре себе почувати і бути здоровими, білий чай буде корисний Вам.

Цілющі властивості білого чаю давно відомі в косметології. Білий чай використовують у виробництві кремів і гелів для душу.